ludmila_small

Ing. Ľudmila Dydňanská, FCP

Zakladateľ projektu ženyPREženy 
Konzultant prirodzenej plodnosti, CrMS

Volám sa Ľudmila a rada vás budem sprevádzať prirodzenou plodnosťou. Šírim osvetu medzi ženami o tom, čo samy dokážu spraviť pre ich reprodukčné zdravie a hormonálnu vyrovnanosť. Len správne informovaná žena dokáže efektívne manažovať čas čakania na vytúžené dieťatko. Učím ženy ako sa dokážu prirodzene snažiť o tehotenstvo a ako sa prirodzene vyhnúť tehotenstvu. Fascinuje ma problematika ženskej cyklickosti a jej súlad so súkromným a pracovným životom. Podelím sa s vami o to, ako môj mužíček začal vnímať moju cyklickosť :) Ako lektor Creightonského Modelu starostlivosti o plodnosť pomáham ženám ŽIŤ ZDRAVÝ ŽIVOT V RYTME CYKLU.

                                                                                                                                                                      ludmila.d@zenyPREzeny.sk

 

 


 

Ing. Martina Rehušová

Finančný Manager
Stress – management

Volám sa Martina a rada by som ukázala zlatú strednú cestu ako sa prakticky vysporiadať so stresom, prepracovaním či vyhorením. S láskou šírim osvetu ako môže žena v dnešnom uponáhľanom svete ostať skutočne šťastnou ženou bez nohavíc. Stres je všade okolo nás, preto sa ho naučme odbúrať, tešiť sa zo života a z toho, čo nám ponúka. Ženy často nechápu, čo robia zle, ak majú rôzne zdravotné ťažkosti či problémy s plodnosťou. Pritom platí jednoduchá rovnica – Ak sa žena maximálne zdravo stravuje, ale je pod vplyvom enormného stresu = zbytočne míňa energiu. Odrazí sa to na jej mesačnom cykle a paradoxne vzniká znovu cyklickosť, ale tentokrát negatívnych emócií a stresu, z ktorej sa len ťažko vychádza. Motto: BEZ STRESU K NAŠÍM VYTÚŽENÝM SNOM.

martina.r@zenyPREzeny.sk

 

 


 

Bc. Alžbeta Dulová

Wellness Manager
Konzultant zdravej výživy a rodiny

Volám sa Alžbeta, som požehnaná piatimi zdravými deťmi. Som akreditovaná výživová poradkyňa. Výžive sa venujem už niekoľko rokov, a preto by som sa s vami chcela podeliť o nadobudnuté skúsenosti. Výsledkom mojej snahy zdravo vyživovať svoju rodinu sú posledné roky bez soplíkov, kašľov, bolesti bruška, vlastne navštevujeme iba úrazové oddelenie. Pre mňa zdravie nie je len neprítomnosť choroby, ale aj láskyplné vzťahy, pokojné prostredie, ale aj schopnosť byť vďačný za všetko to, čo sme dostali od Boha zadarmo.

betka.d@zenyPREzeny.sk

 

 


 

PaedDr. Kristína Tarabčáková

Pedagóg
Ambasádorka rodiny

Som Kristína, momentálne mamička na materskej dovolenke so synčekom. Vyštudovala som pedagogiku, lebo práca s deťmi ma stále napĺňala a prekvapovala. Momentálne som začítaná do kníh o výchove dieťaťa. Robím prehlaď, keďže v dnešnej dobe je množstvo názorov a výchovných smerov. Rada sa podelím o prierez toho, čo mám načítané a čo u mňa funguje v praxi. Mám veľmi pekné manželstvo a na mojom manželovi neustále skúšam, čo na neho platí a s veľmi jednoduchými pravidlami a zásadami sa taktiež veľmi rada podelím. Moje príspevky si môžete prečítať v sekcii RODINA.

kristina.t@zenyPREzeny.sk

 

 


 

Mgr. Zuzana Rigdová

Výchova, rodina, HR

Som Zuzana, momentálne full-time mama 3 maličkých detí. HR je oblasť, ktorej sa venujem 5 rokov, pracovala som ako HR Specialist v dvoch medzinárodných firmách, je to moje hobby, práca a vášeň zároveň :) Moje deti rozšírili oblasť môjho “pôsobenia” na oblasť výchovy, čomu-tomu ma priučia a život s nimi je krízový manažment sám o sebe, takže denne padám a vstávam a zisťujem, že vlastne v oblasti výchovy nič nie je úplne jasné, vopred dané a aplikovateľné na každý druh (hlavne druhorodený je v tomto smere výrazne proti prúdový:). Ale inak som v podstate veľmi spokojná mama a o svoje skúsenosti sa s vami rada podelím v sekcii RODINA.

zuzana.r@zenyPREzeny.sk

 

 


O nás

 

Projekt ženyPREženy vychádza z konceptu tvoriť a obohatiť sa navzájom. Tvoria ho ženy s kresťanskými hodnotami, pôsobiace v rôznych oblastiach, ktoré spoločne vytvárajú priestor, kde môžete načerpať, zastaviť sa, inšpirovať sa, vzdelávať sa a cítiť sa dobre. Miesto, kde môžete byť sama sebou. Pomáhame objaviť skryté ženské “ja”. Rozvíjame hodnoty, ktoré tvoria podstatu ženy.

Len žena s hodnotami obklopená láskou, môže byť skutočným prínosom pre svojich najmilších a spoločnosť. Rozvíjame to, čo je hodnotné: krásu žien, zdravie rodín, láskyplné vzťahy…

“Schopná, inteligentná a cnostná žena – kto je ten, kto ju dokáže nájsť? Je oveľa vzácnejšia ako drahokamy a jej hodnota je oveľa vyššia ako rubíny či perly.” Pris 31,10

Ak sme Vás oslovili, ste aktívna, zdieľate naše hodnoty a rada sa podelíte o Vaše skúsenosti s ostatnými, dajte nám o sebe vedieť, rady Vás spoznáme.

Vytvárame inšpiráciu

Podporujeme

Vzdelávame

Posúvame

Spájame

Obohacujeme sa navzájom

 

Sme pro-life

 

pro-plodnosť

pro-zdravie

pro-život

pro-rodinu

pro-manželstvo

pro-vzťahy

pro-pomoc

pro-dobro

pro-spoluprácu